Firmamız 14-17 Kasım 2016 tarihleri arasında Düsseldorf/Almanya'da gerçekleşecek olan MEDICA fuarında Hall 16/D42'de yer alacaktır. Tüm ziyaretçileri standımıza bekleriz.
Medica World Forum

HAKKIMIZDA

KAPSAM SAĞLIK ÜRÜNLERİ, Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi, Kocaeli/Türkiye’de 2008 yılından bu yana ticari hayatını sürdürmektedir.

Firmamız tıbbi cihaz ve sistemlerin uluslararası kalite standartlarına uygun olarak, yerli ve milli imkanlarla üretimini yapmaktadır. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan AR-GE, projelendirme ve teknik hizmet faaliyetlerini bir arada yürütebilecek yetkinliğe sahip olan firmamız tüm bu alanlarda konusunda uzman kadrosuyla paydaşlarına ideal bir çözüm ortağı olma misyonu taşımakta, sağlık kuruluşlarının farklı birimlerine uygun ürün ve hizmetler geliştirmektedir.

KAPSAM SAĞLIK ÜRÜNLERİ, Total Parenteral Nutrition (TPN), IV Kemoterapi ve diğer aseptik IV hazırlama ve uygulama alanları için otomasyon sistemleri ve tıbbi sarf malzemeleri tasarlamakta ve üretmektedir.  Bunların yanında, TS EN ISO 14644 standartlarına uygun Temiz Oda Sistemleri ve Biyogüvenlik Kabinlerinin projelendirme ve üretimi de firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

KALİTE SİSTEMİMİZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Tıbbi sarf malzeme ve tıbbi cihaz sektöründe lider,
  • İç ve dış müşteri memnuniyetini sağlayan ve devamlılığını sürdüren,
  • Mevzuatlara uygun çalışmayı taahhüt eden,
  • Kalite sisteminin etkin uygulanmasını sağlayarak ürün kalitesini yükselten,
  • Nitelikli personeli ve çalışanlarına vereceği eğitimler ile müşterilerine kusursuz hizmet veren,
  • Kalite hedeflerini sürekli gözden geçirip, geliştirme ve iyileştirme faaliyetleri doğrultusunda çalışan ve kaynak sağlayan şirket olmak.

 

KALİTE BELGELERİMİZ

Ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun şartlarda üretilmekte olup, firmamız 93/42/EEC Avrupa tıbbi cihaz yönetmeliğine uygun olarak TS EN ISO 13485 tıbbi cihaz kalite yönetim sistemine göre akredite edilerek sertifikalandırılmıştır.

Firmamız ayrıca ISO 9001:2015, TS 12426 ve TS 12850 kalite yönetim sistemine, TS EN ISO 14001 çevre yönetim sistemine ve TSE (Türk Standartları Enstitüsü) Hizmet Yeterlilik belgesine sahiptir.

© Copyright - Kapsam Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.